Limanowski Głos Profilaktyki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 czerwca 2017

1 czerwca 2017 przedstawiciele tut Komendy uczestniczyli w spotkaniu pod nazwą „Limanowski Głos Profilaktyki” który realizowany jest w ramach m.in. kampanii MSWiA „Kręci mnie Bezpieczeństwo” - wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Limanowski.

Organizatorem był Powiat Limanowski wraz z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczna w Limanowej, I Liceum Ogólnokształcącym w Limanowej, Komendą Powiatową Policji w Limanowej, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. W trakcie spotkania poruszony zostł temat psychospołecznych uwarunkowań uzależnień wśród młodzieży. 

Z ramienia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej udział w spotkaniu wzięli: bryg. Tomasz Pawlik Z-ca Komendanta Powiatowego PSP, starszy inspektor mł. bryg. Krzysztof Hybel,  D-ca JRG PSP  w Limanowej st. kpt. Wojciech Frączek.

Podczas spotkania odbyła się m.in. debata na temat bezpieczeństwa, z udziałem przedstawicieli straży pożarnej oraz policji pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ - bezpieczeństwo w szkole i poza nią na terenie Powiatu Limanowskiego”.

Podczas debaty przybliżono problematykę dotyczącą występowania tlenku węgla oraz zagrożeń z tym związanych. Po zakończonych prelekcjach odbył się mecz towarzyski Policjanci vs. Strażacy o puchar Starosty Limanowskiego Jana Puchały. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla zawodników straży pożarnej. 

Autor: KP PSP Limanowa

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie