Bezpieczne wakacje 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 lipca 2019

Okres letni to czas odpoczynku i zabawy szczególnie dla najmłodszych mieszkańców naszego województwa. Wypoczynek na świeżym powietrzu, zabawy nad wodą, a także wyjazdy na kolonie i obozy są częstą formą spędzania wolnego czasu. Z myślą o dzieciach i młodzieży wypoczywającej w sposób zorganizowany poza miejscem zamieszkania jak i pozostających  w domach, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej zaprasza do odwiedzania nas w tym okresie. 

Wizyty są możliwe w dniach od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00 – 14:00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przez opiekunów pod nr tel. (018) 3379963.

W trakcie pobytu w naszej komendzie zostanie zaprezentowany sprzęt ratowniczo-gaśniczy służący strażakom do działań podczas pożarów, wypadków drogowych, jak również innych miejscowych zagrożeń. Podczas prezentacji sprzętu, strażacy odpowiedzą na wszelkiego rodzaju pytania dotyczące zachowania się w przypadku zauważenia pożaru, jak i w jego trakcie, a także udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w różnych sytuacjach.

PAMIĘTAJ: aby uchronić się przed niebezpieczeństwem i jego negatywnymi następstwami, warto przypomnieć dzieciom, czego muszą się wystrzegać i na co zwracać szczególną uwagę, aby wakacje minęły im bezpiecznie dostarczając tylko pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.

Autor: KP PSP Limanowa

Galeria

  • Powiększ zdjęcie